Svatební fineart portét

Svou vášeň pro historické portréty promítám také do svatební fotografie. Na svatbách vyhledávám staré půdy, obyčejná okna a denní světlo, které mají svou neopakovatelnou atmosféru. Ideální lokalitou bývají i hrady, zámky a zříceniny. Někdy postačí i zámecká zeď nebo schodiště.

Jak se tvoří umělecký svatební portrét?

Jako svatební fotografka nabízím nevěstám možnost vytvořit portrét v rámci celodenního svatebního focení (portfolio najdete na mém webu: www.fotofa.cz). V kratším časovém úseku bychom na to nenašly bohužel dostatek času. Proto tuto možnost nabízím pouze nevěstám, které si vyberou 12h fotografování. V rámci předsvatební schůzky probereme možnost tvorby fineart portrétu. Nejlepší je pro mne znát lokalitu a především časové možnosti nevěsty a ženicha. Ideální místo na focení se dá najít v místě svatby, někdy je ale také dobrá varianta popojet někam dál.

Pokud se nechcete v den svatby stresovat, zda portrét stihneme či nikoliv, je tu možnost samotného fotografování mimo svatební den.

Mé služby svatebního fotografa a fotogalerii najdete na mém webu Fotofa.

Svatební malovaný obraz?

Svatební umělecké portréty vznikají stejným způsobem jako mé fineart portréty. To znamená, že portrét spíše připomíná malbu než běžnou fotografii. To dává vašim svatebním fotkám naprosto unikátní rozměr, který žádní svatební fotografové nenabízí. Samotná retuš a malování štětcem zabere několik hodin práce, někdy i desítky. Výsledek je ale portrét nevěsty samotné či s ženichem. Originální obraz, který bude zdobit váš dům na věky.

Share:
Copyright - Zuzana Fajmonová 2020